Reklaminis atšvaitas – tai efektyvus būdas išreikšti savo požiūrį į aplinką ir praktiška verslo dovana Jūsų klientui ar partneriui. Padidinkite savo prekinio ženklo žinomumą ir tuo pačiu prisidėkite prie saugios aplinkos. Tegul Jūsų logotipas ir klientai ar verslo partneriai būna matomi ir pastebimi!
Visi mūsų gaminami atšvaitai atitinka keliamus Europos Sąjungos reikalavimus, EN13356: 2001 standartą. Spausdinimo plotas turi būti mažesnis nei 10% nuo bendro išorinio paviršiaus ploto, kad nesumažėtų atspindžio stiprumas. Jums galime pasiūlyti du spausdinimo būdus: ant šviesą atspindinčios atšvaitinės arba vidinės plėvės.
Galimi atšvaitų su Jūsų logotipu ar užrašu pasirinkimai: atšvaitai-pakabukai, atšvaitai juostelės, lipdukai ar netgi tūriniai žaisliukai pagal individualią formą!

Galimi pakavimo būdai:

Mūsų standartinis laikiklis atšvaitui yra balta virvutė su pridedamu žiogeliu. Viskas įpakuojama į polietileninį maišelį, kuris yra sandariai užklijuojamas. Dėl virvelės spalvų alternatyvų klausikte – pritaikysime prie Jūsų pasirinkto atšvaito spalvos.
Kitas laikiklio būdas yra chromuotas žiedelis ir karabinas su ausele, itin tinkamas tvirtinimui prie raktų. Taip pat galime pasiūlyti iš rutuliukų sudarytą grandinėlę, kuri praktiškai nusisega. Užsakius virš 100.000 vienetų galime atspausdinti asmeninį pranešimą ar Jūsų pasirinktą spaudą ant polietileninio maišelio.

Norėdami pasiteirauti dėl kainos ir gamybos galite skambinti telefonu arba rašyti el. paštu

+370 672 707 69
info@mreklama.lt