Kaklajuostės su dviem karabinais

Kaklajuostės – sprendimas norintiems išsiskirti renginių metu. Idealiai tinka konferencijoms, seminarams, mokymams ir kitiems renginiams. Naudojamos akreditacijoms, indentefikacijos kortelėms, leidimams, USB raktams kabinti.

Galime pasiūlyti: kaklajuosčių su metaliniu karabinu, kaklajuosčių su plastikine jungtimi prie karabino, su plastikine saugumo jungtimi, su virvute telefonui. 

Spalvinga sublimacinė spauda dėl savo patvarumo idealiai tinka bet kokiai grafikai. Sublimacinės juostelės pasižymi ne tik aiškia, išskirtine vaizdo kokybe ir puikiu nešiojimo komfortu, bet ir geriausia kaina tarp visų pažymėtų dirželių.

Galite naudoti bet kokį spalvų skaičių ir atspausdinti savo logotipą iki smulkiausių detalių be minimalaus užsakymo kiekio.

Galime pasiūlyti skirtingo pločio kaklajuostes: 1,0 cm, 1,5 cm, 2,0 cm, 2,5 cm, 3,0 cm pločio. Pačios populiariausios ir dažniausiai klientų pageidaujamos yra 2,0 cm pločio kaklajuostės.

Norint sužinoti tikslią gaminio kainą, pasirinkite:
Juostelės plotį;
Juostelių spalvingumą: vienpusė ar dvipusė spauda;
Kiekį (užsakant didesnį vienetų skaičių, vieneto kaina mažėja);
Papildomus pasirinkimus: karabino tipą, sagtis(jeigu reikia) ir kitus parinkimus.
Spalvos: 
Pasirinkite ar maketas CMYK spalvomis ar PANTONE( jeigu renkatės PANTONE, turėsite nurodyti spalvų kodus)

Jūs turite 2 pasirinkimus:
1. Atsisiųsti iš skilties “Šablonai” kaklajuostės maketo  šabloną, pasidaryti maketą pagal reikalavimus ir Įkelti maketą bei atlikti užsakymą.

2. Maketavimo darbus užsakyti pas mus. Mes padarysime maketu ir atsiųsime jums suderinimui. Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto produkto. Nurodyta kaina yra preliminari. Ji gali keistis nuo darbo apimties, pageidavimų dizainui, bei pateiktos informacijos. 

Kainos skaičiuoklė

(Min.: 100, maks.: 10000)
Vienpusė
Dvipusė
A7(2vnt)
A8(2vnt)
Nereikalinga
A1
A1ECO
A16W
A2
A3
A4
A5
A6
A40
Nereikalingas
Prie kaklo
Prie kabliuko
Šone
Kaina (be PVM) : 146.50€
Įveskite pašto kodą
Apskaičiuota suma : 146.50€

Atsiliepimai apie gaminį