Lipdukai rulonuose 30x40mm

Spausdiname etiketes (informacinės etiketės) klijuojamas ant produktų. Šie lipdukai spausdinami tik viena - juoda spalva. Jie daugiausiai skirti spausdinti produktų sudėtis, naudojimo instrukcijas ar kitą informaciją. Lipdukai gali būti pagaminti iš popieriaus arba PVC medžiagos. PVC lipdukus rekomenduojame rinktis, kai lipdukas klijuojamas ant produktų kurie turi sąlyti su vandeniu ar drėgme ( šampanu buteliukai, plovikliai ir kt). Popierinis lipdukas puikiai tinka ant produkto popierinių pakuočių.

Šio tipo etiketės spausdinamos termo spaudos metodu, t.y. spauda ant etikečių perkeliama naudojant dažjuostes ir specialius terminius spausdintuvus.
Lipdukai spausdinami rulonėliais tad juos patogu klijuoti ir naudoti.
Maketą, nemokamai galite susikurti naudodamiesi mūsų dizaino įrankį "Susikurk savo dizainą" rekomenduojame naudoti tekstinę informaciją ir jeigu reikia, minimalias iliustracijas ar grafinius elementus.

Mažiausias šrifto dydis kurį rekomenduojame naudoti, kad tekstas dar būtu įskaitomas - 6pt. 

Neradote reikiamo lipduko dydžio, reikalingas didesnis lipduku kiekis, reikalingi spalvoti lipdukai - susisiekite info@mreklama.lt  ir mes jums padėsime. 

Norint sužinoti tikslią gaminio kainą, pasirinkite:
Gaminio formatą ar išmatavimus;
Kiekį (užsakant didesnį vienetų skaičių, vieneto kaina mažėja);

Maketas ir dizainas, failai gamybai
Jūs turite net 4 pasirinkimus:

1.    Jei turite maketą paruoštą spaudai .pdf formatu, tiesiog įkelkite jį į sistemą paspaudę "Įkelti maketą”.
Maketas tinkamai paruoštas spaudai turi atitikti šiuos kriterijus: 
Įkeliamo failo išmatavimai, proporcija turi atitikti anksčiau pažymėtus pasirinkimus užsakyme;
Maketas turi būti paruoštas 1 juoda spalva;
Failas išsaugotas su užlaidomis;
Tekstas privalo būti sukreivintas.

2.    Maketą spaudai susikurkite patys! Tai galėsite padaryti lengvai ir nemokamai mūsų online maketavimo programoje "Sukurti savo dizainą".
Šiame įrankyje taip pat galėsite įkelti savo paruoštus failus, juos redaguoti, pasitikrinti ar jie tinkamai paruošti spaudai t.y. ar išlaikyti maketo išmatavimai bei proporcijos, ar išlaikytas saugus atstumas iki spaudos krašto, ar yra užlaidos ir tt.

3.    Kategogorijoje "Maketų šablonai" rasite platų pasirinkto produkto šablonų asortimentą. Pasirinkus patikusį galėsite jį adaptuoti pagal savo poreikius: keisti tekstą, šriftą, spalvas, įkelti savo logotipą ar iliustracijas ir pasiruošti maketą spaudai. 
SVARBU: Tams tikriems produktams šablonų gali nebūti. 

4.    Taip pat Jūs galite dizaino, maketavimo darbus užsakyti pas mus. Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto produkto. Nurodyta kaina yra preliminari. Ji gali keistis nuo darbo apimties, pageidavimų dizainui, bei pateiktos informacijos. 

Prekių pristatymas ir atsiėmimas
Sekančiuose užsakymo žingsniuose pažymėkite ar bus reikalingas prekių pristatymas, ar užsakymą atsiimsite patys atvykę į mūsų biurą.

Kainos skaičiuoklė

Kaina (be PVM) : 12.90€
Įveskite pašto kodą
Apskaičiuota suma : 12.90€

Atsiliepimai apie gaminį