Kainos nurodytos skaičiuoklėje yra preliminarios. Tikslią kainą paskaičiuosime gavę užklausą.

Didžiulį drabužių katalogą su kainomis rasite čia.


Šviesą atspindinti spauda ant tekstilės yra specialus spausdinimo būdas, kuris naudoja šviesą atspindinčias medžiagas, kad sukurtų dizainus, kurie tampa ypač matomi esant žemam apšvietimui ar tamsoje. Šis spausdinimo būdas yra labai populiarus saugumo drabužiuose, sporto ir laisvalaikio aprangoje, taip pat ir kitose prekėse, kurios skirtos matomumui didinti. Šviesą atspindinčios spaudos privalumai ir trūkumai yra šie:

Privalumai:
1. Geras matomumas. Pagrindinis šios technologijos privalumas yra gebėjimas žymiai pagerinti matomumą tamsoje ar prastomis oro sąlygomis, didinant saugumą.
2. Platus pritaikymas. Šviesą atspindinti spauda gali būti naudojama ant įvairių tekstilės rūšių ir gaminių, įskaitant darbo drabužius, sporto aprangą, kuprines ir kt.
3. Individualizacija. Leidžia sukurti unikalius ir funkcinius dizainus, ne tik padidinant matomumą, bet ir atspindint asmeninį stilių ar prekės ženklą.
4. Ilgalaikis efektas. Šviesą atspindinčios medžiagos, tinkamai prižiūrimos, išlieka veiksmingos ilgą laiką, užtikrindamos ilgalaikę naudą.

Trūkumai:
1. Ribotas dizaino spalvų pasirinkimas. Dažnai šviesą atspindinčios medžiagos yra prieinamos ribotame spalvų asortimente, kuris gali apriboti dizaino galimybes.
2. Didesnės kainos. Dėl specialių medžiagų ir spausdinimo technologijos, šviesą atspindinčios spaudos gaminiams kainos gali būti aukštesnės už standartinę tekstilės spaudą.
3. Priežiūros reikalavimai. Norint išlaikyti šviesą atspindinčių medžiagų efektyvumą, gali būti reikalinga speciali priežiūra, pvz., vengti aukštos temperatūros skalbimo ar džiovinimo.
4. Komforto lygis. Kai kurie šviesą atspindinčios spaudos gaminiai gali būti mažiau kvėpuojantys arba nepatogūs dėvėti, priklausomai nuo naudojamos medžiagos ir spaudos metodo.

Spaudos dydisKiekis: nuoKiekis: ikiKaina (be PVM)
A81415.00€
5910.00€
10199.00€
20298.00€
30497.00€
50746.00€
75995.00€
Rodyti daugiau

Kainos skaičiuoklė

Kaina (be PVM) : 15.00€
Įveskite pašto kodą
Apskaičiuota suma : 15.00€

Ką norėtumėte daryti?

Atsiliepimai apie gaminį