Mobilūs stendai Roll up - puiki reklamos priemonė naujų produktų ar paslaugų pristatymui seminaruose, prezentacijose, parodose, konferencijose, parduotuvėse, biuruose ir tt. 
Dėl patogaus naudojimo, patrauklaus ir modernaus dizaino, Roll up stendai yra viena populiariausių reklamos priemonių įvairiuose renginiuose. Jie pasižymi kompaktiškumu, yra nedidelio svorio, lengvai transportuojami, greitai sumontuojami bei paruošiami naudojimui. Tvirta aliuminio konstrukcija yra stabili ir patikima, todėl tentas konstrukcijoje visada išliks patrauklus ir atrodys kaip naujas.
Visi mūsų gaminami Roll up stendai yra spausdinami ant Rollup Blockout PVC medžiagos. Ši medžiaga yra ypatingai balta su satino padengimu. Spauda ant šio medžiagos yra daug ryškesnė. Spausdiname su Latex tipo plačiaformačiu spausdintuvu, šiuo būdu atspausdintas plakatas yra atsparesnis aplinkos veiksniams ir daug mažiau braižosi, net kai yra labai ryškus ar tamsus fonas.

 

DydisKiekis: nuoKiekis: ikiKaina (be PVM)
85x200cm1145.00€
2444.00€
51042.00€
11100040.00€
100x200cm1155.00€
2450.00€
51048.00€
Rodyti daugiau

Norint sužinoti tikslią gaminio kainą, pasirinkite:
Gaminio formatą ar išmatavimus;
Gaminių spalvingumą: vienpusė ar dvipusė spauda;
Kiekį (užsakant didesnį vienetų skaičių, vieneto kaina mažėja);
Papildomus darbus (jei reikia): laminavimas, kampų apvalinimas, lenkimas ir tt.;

Maketas ir dizainas, failai gamybai
Jūs turite net 4 pasirinkimus:

1.    Jei turite maketą paruoštą spaudai .pdf formatu, tiesiog įkelkite jį į sistemą paspaudę "Įkelti maketą”.
Maketas tinkamai paruoštas spaudai turi atitikti šiuos kriterijus: 
Įkeliamo failo išmatavimai, proporcija turi atitikti anksčiau pažymėtus pasirinkimus užsakyme;
Maketas turi būti paruoštas CMYK spalvomis;
Failas išsaugotas su užlaidomis;
Tekstas privalo būti sukreivintas.

2.    Maketą spaudai susikurkite patys! Tai galėsite padaryti lengvai ir nemokamai mūsų online maketavimo programoje "Sukurti savo dizainą".
Šiame įrankyje taip pat galėsite įkelti savo paruoštus failus, juos redaguoti, pasitikrinti ar jie tinkamai paruošti spaudai t.y. ar išlaikyti maketo išmatavimai bei proporcijos, ar išlaikytas saugus atstumas iki spaudos krašto, ar yra užlaidos ir tt.

3.    Kategogorijoje "Maketų šablonai" rasite platų pasirinkto produkto šablonų asortimentą. Pasirinkus patikusį galėsite jį adaptuoti pagal savo poreikius: keisti tekstą, šriftą, spalvas, įkelti savo logotipą ar iliustracijas ir pasiruošti maketą spaudai. 
SVARBU: Tams tikriems produktams šablonų gali nebūti. 

4.    Taip pat Jūs galite dizaino, maketavimo darbus užsakyti pas mus. Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto produkto. Nurodyta kaina yra preliminari. Ji gali keistis nuo darbo apimties, pageidavimų dizainui, bei pateiktos informacijos. 

Prekių pristatymas ir atsiėmimas
Sekančiuose užsakymo žingsniuose pažymėkite ar bus reikalingas prekių pristatymas, ar užsakymą atsiimsite patys atvykę į mūsų biurą.

Kainos skaičiuoklė

Kaina (be PVM) : 45.00€
Įveskite pašto kodą
Apskaičiuota suma : 45.00€

Atsiliepimai apie gaminį