Mesh tinklelis

Mesh tentinis tinklelis – balto pagrindo, patvari tentinė medžiaga, pralaidi šviesai ir vėjui, atspari drėgmei, UV spinduliams. Ši medžiaga skirta didelio formato reklaminei spaudai, bet yra lengvesnė nei įprastas tentas.
Mesh tentinis tinklelis puikiai tinka didelio formato reklaminei ar informacinių plakatų spaudai.
Panaudojimo būdai: Jūsų reklamai įvairiuose renginiuose ant teritoriją žyminčių atitvarų, Jūsų reklamai – informacijos sklaidai ant sienelių statybos objektuose, vitrinų ar parduotuvių apipavidalinimui, įvairioms dekoracijoms, įvairiems dizaino projektams. 

Dėka šiandieninių technologijų tentai yra gaminami labai greitai lyginant su kitomis išorinės reklamos priemonėmis. Vidutiniškai 10 kv.m tentą mes pagaminame per 2-3 darbo dienas.
Spauda ant tento su žiedais tvirtinimui. Kaina už 1m².
Maksimalus galimas spaudos plotis 1550mm., maksimalus spaudos ilgis 5000mm.

Kaip užsakyti:

Norint sužinoti tikslią gaminio kainą,  Jūsų turite pasirinkti atitinkamus kriterijus:

Pasirinkite gaminio dydį ar formatą

Parinkite kiekį (kuo didesnis kiekis yra užsakomas, tuo vieneto kaina yra mažesnė)

Pasirinkite kitus parmetus - taip bus suskaičiuota užsakymo kaina kaina.

Galite pasirinkti ar bus reikalingas pristatymas ar atsiimsite pas mus.

Maketas ir dizainas.

Jūs turite net 4 pasirinkimus:

1. Jeigu turite maketus paruoštus ir tinkamus spaudai, tiesiog galite savo savo turima .pdf failą įkeltį į sistemą paspaudę "Įkelti dizaino variantą". Svarbu! Įkeliamo failo išmatavimai, proporcija turi atitikti anksčiau pasirinktus nustatymus.

2. Nemokamai ir lengvai susikurti savo produkto dizainą naudojant mūsų Online maketavimo programą "Individualus dizainas". Į musų "Online" maketavimo programą Jus galėsite įkelti ir jau paruoštus maketus ir taip pasitikrinti ar failas yra paruoštas tinkamai, ar išlaikytos proporcijos bei saugus atstumas. Taip pat galėsite redaguoti įkeltus failus.

3. Galite pasirinkti Iš mūsų siūlomų dizaino šablonų "Naršyti dizaino variantus" ir pakoreguoti maketus, pakeiti informaciją, spalvas bei išdėstymą. Svarbu! Tams tikriems produktams šablonų gali nebūti.

4. Užsakyti produkto, dizaino maketavimo darbus pas mūsų dizainerius ir maketuotojus. Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto produkto. Kaina nurodoma preliminari ir gali keistis, priklausomai nuo užduoties bei pateiktos informacijos.

Standartiniai popieriaus formatai naudojami plačiaformatėje spaudoje:
A2 - 420x594mm
A1 - 594x841mm
A0 - 841x1189mm

Kainos skaičiuoklė

x
Kaina (be PVM) : 10.00€
Įveskite pašto kodą
Apskaičiuota suma : 10.00€

Atsiliepimai apie gaminį