Kainos nurodytos skaičiuoklėje yra preliminarios. Tikslią kainą paskaičiuosime gavę užklausą.

Didžiulį drabužių katalogą su kainomis rasite čia.


Siuvinėjimo technologija skirta minkštai ir švelniai tekstilei – kepuraičių bei odos gaminių individualiam išsiuvinėjimui pagal jūsų poreikius. Platus siūlų spalvų asortimentas pavers jūsų norus realybe ir patenkins net ir reikliausio kliento poreikius. Šią technologiją galima naudoti tekstilės gaminiams, aksesuarams, bei jau paruoštiems modeliams.

Pritaikymas ir galimybės
Puikiai tinka norint išskirtinai, pagal individualius poreikius paženklinti drabužius, modelius ir kitus aksesuarus. Ženklus galima siuvinėti tiesiog ant gaminio, arba pasirinktą detalę prisiūti kaip emblemą.

Siuvinėjimo technologija dažniausiai naudojama užsakant 1-4 spalvų dizainą. Individualus siuvinėjimas ypač tinka megztiniams, kepuraitėms, džemperiams, palaidinėms, rankšluosčiams, pagalvėlėms, chalatams bei kitiems tankaus audinio gaminiams.

Trūkumai
Siuvinėjimo technologiją sudaro ne daugiau kaip 8 spalvų gama. Siuvinėjant tekstą, minimalus raidžių aukštis – 5 mm. Tokios technologijos negalima pritaikyti nailono, skėčių ir striukių išsiuvinėjimui. Kiti tekstilės gaminiai turėtų būti vertinami atskirai, atsižvelgiant į gaminio specifikacijas.

Priežiūra
Siuvinėjimas išlaiko savo pirminę išvaizdą labai ilgai. Jei ryškių spalvų siuvinėjimas atliktas ant šviesaus audinio, gaminį skalbti rekomenduojama ne aukštesnėje kaip 30 laipsnių temperatūroje, kad audinys nenusidažytų.

Spaudos dydisKiekis: nuoKiekis: ikiKaina (be PVM)
A8599.00€
10198.00€
20296.00€
30495.50€
50745.00€
75994.50€
1001493.50€
Rodyti daugiau

Kainos skaičiuoklė

(Min.: 5, maks.: 1000)
Kaina (be PVM) : 60.00€
Įveskite pašto kodą
Apskaičiuota suma : 60.00€

Ką norėtumėte daryti?

Atsiliepimai apie gaminį