Reklaminiai tentai
Viena iš greičiausių ir pigiausių lauko reklamos priemonių šiandien. Tentai gaminami iš PVC audinio, kuris yra atsparus atmosferos poveikiams ir UV. Dėka šiandieninių technologijų tentai yra gaminami labai greitai lyginant su kitomis išorinės reklamos priemonėmis. Vidutiniškai 10 kv.m tentą mes pagaminame per 2-3 darbo dienas.
Spauda ant tento su žiedais tvirtinimui. Kaina už 1m² 
Max. plotis 1550mm Max. Aukštis 5000mm

 

Kaip užsakyti:

Norint sužinoti tikslią gaminio kainą,  Jūsų turite pasirinkti atitinkamus kriterijus:

Pasirinkite gaminio dydį ar formatą

Parinkite kiekį (kuo didesnis kiekis yra užsakomas, tuo vieneto kaina yra mažesnė)

Pasirinkite kitus parmetus - taip bus suskaičiuota užsakymo kaina kaina.

Galite pasirinkti ar bus reikalingas pristatymas ar atsiimsite pas mus.

Maketas ir dizainas.

Jūs turite net 4 pasirinkimus:

1. Jeigu turite maketus paruoštus ir tinkamus spaudai, tiesiog galite savo savo turima .pdf failą įkeltį į sistemą paspaudę "Įkelti dizaino variantą". Svarbu! Įkeliamo failo išmatavimai, proporcija turi atitikti anksčiau pasirinktus nustatymus.

2. Nemokamai ir lengvai susikurti savo produkto dizainą naudojant mūsų Online maketavimo programą "Individualus dizainas". Į musų "Online" maketavimo programą Jus galėsite įkelti ir jau paruoštus maketus ir taip pasitikrinti ar failas yra paruoštas tinkamai, ar išlaikytos proporcijos bei saugus atstumas. Taip pat galėsite redaguoti įkeltus failus.

3. Galite pasirinkti Iš mūsų siūlomų dizaino šablonų "Naršyti dizaino variantus" ir pakoreguoti maketus, pakeiti informaciją, spalvas bei išdėstymą. Svarbu! Tams tikriems produktams šablonų gali nebūti.

4. Užsakyti produkto, dizaino maketavimo darbus pas mūsų dizainerius ir maketuotojus. Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto produkto. Kaina nurodoma preliminari ir gali keistis, priklausomai nuo užduoties bei pateiktos informacijos.

Kainos skaičiuoklė

x
Kaina (be PVM) : 10.00€
Įveskite pašto kodą
Apskaičiuota suma : 10.00€

Atsiliepimai apie gaminį