Invercote Creato - daugiasluoksnis balintos celiuliozės, kreidinis matinis puskartonis. 
Šį popierių siūlome rinktis jei makete yra pilnas fono padengimas, nuotrauka ar ryškūs grafiniai elementai iki kortelės krašto. Išgaunama puiki spaudos kokybė iš abiejų pusių. Šis popierius rekomenduojamas sudėtingų iliustracijų perteikimui. Idealiai tinka spausdinti grafikos darbams, kai taikomi ypač griežti spaudos reikalavimai. Dėl ypatingos balinto pirminio plaušo sudėties yra ypač tvirtas, lyginant su kitais tos pačios kategorijos puskartoniais
DNS Premium popierius rekomenduojamas kai makete vyrauja minimalistinis stilius: logotipas, tekstas ir grafiniai elementai, kurie neuždengia pilno fono. 
Dėl ypatingo popieriaus baltumo kiekviena maketo spalva bus atspausdinta idealiai, kortelė bus solidi ir puikiai reprezentuos asmenį. 
Olin Smooth - lygaus paviršiaus, nekreidinis popierius, kurį rekomenduojame rinktis kai makete nėra pilno fono padengimo.

 

Norint sužinoti tikslią gaminio kainą, pasirinkite:
Gaminio formatą ar išmatavimus;
Gaminių spalvingumą: vienpusė ar dvipusė spauda;
Kiekį (užsakant didesnį vienetų skaičių, vieneto kaina mažėja);
Papildomus darbus (jei reikia): laminavimas, kampų apvalinimas, lenkimas ir tt.;

Maketas ir dizainas, failai gamybai
Jūs turite net 4 pasirinkimus:

1.    Jei turite maketą paruoštą spaudai .pdf formatu, tiesiog įkelkite jį į sistemą paspaudę "Įkelti maketą”.
Maketas tinkamai paruoštas spaudai turi atitikti šiuos kriterijus: 
Įkeliamo failo išmatavimai, proporcija turi atitikti anksčiau pažymėtus pasirinkimus užsakyme;
Maketas turi būti paruoštas CMYK spalvomis;
Failas išsaugotas su užlaidomis;
Tekstas privalo būti sukreivintas.

2.    Maketą spaudai susikurkite patys! Tai galėsite padaryti lengvai ir nemokamai mūsų online maketavimo programoje "Sukurti savo dizainą".
Šiame įrankyje taip pat galėsite įkelti savo paruoštus failus, juos redaguoti, pasitikrinti ar jie tinkamai paruošti spaudai t.y. ar išlaikyti maketo išmatavimai bei proporcijos, ar išlaikytas saugus atstumas iki spaudos krašto, ar yra užlaidos ir tt.

3.    Kategogorijoje "Maketų šablonai" rasite platų pasirinkto produkto šablonų asortimentą. Pasirinkus patikusį galėsite jį adaptuoti pagal savo poreikius: keisti tekstą, šriftą, spalvas, įkelti savo logotipą ar iliustracijas ir pasiruošti maketą spaudai. 
SVARBU: Tams tikriems produktams šablonų gali nebūti. 

4.    Taip pat Jūs galite dizaino, maketavimo darbus užsakyti pas mus. Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto produkto. Nurodyta kaina yra preliminari. Ji gali keistis nuo darbo apimties, pageidavimų dizainui, bei pateiktos informacijos. 

Prekių pristatymas ir atsiėmimas
Sekančiuose užsakymo žingsniuose pažymėkite ar bus reikalingas prekių pristatymas, ar užsakymą atsiimsite patys atvykę į mūsų biurą.

Kainos skaičiuoklė

Neapvalinti
4 kampai
2 kampai
Kaina (be PVM) : 6.00€
Įveskite pašto kodą
Apskaičiuota suma : 6.00€

Atsiliepimai apie gaminį