Galime pagaminti individualių išmatavimų ir formų lipnias etiketes mažais ir dideliais kiekiais. 
Etiketės spausdinamos ant PVC lipnios plėvelės arba popieriaus su lipniu pagrindu. Lipdukai gali būti matiniai arba blizgūs. 
PVC lipnios etiketės gali būti balto arba skaidraus pagrindo ant kurio spausdinamas Jūsų dizainas. Tai itin lipnūs, lengvai klijuojami ant įvairių paviršių, atsparūs vandeniui, bei kitiems aplinkos veiksniams.
Popieriniai lipdukai yra ekonomiškos etiketės kainos atžvilgiu, bet nėra atsparios vandeniui. 
Ant balto pagrindo lipdukų galimas įvairus dizainas bei grafika. Lipduko atsparumui padidinti rekomenduojame jų paviršių dengti laminatu. 
Lipdukus spausdiname A3 formato lapais. Kaina skaičiuojama už vieną lapą. Lipdukų kiekis telpantis į lapą priklauso nuo lipduko išmatavimų. 

Maketas gamybai turi būti paruoštas kai viename faile yra sudėtas spaudos failas (vaizdas), pjovimo “cut” linija (lipduko forma), kuri makete žymima raudona spalva + ir užlaidos po 2-3mm. už “cut” linijos. 

Kurdavimi maketą su mūsų maketavimo įrankiu galite naudoti pjovimo linijas esančias Iliustracijos > Pjovimo linijos kategorijoje.

 

Norint sužinoti tikslią gaminio kainą, pasirinkite:
Gaminio formatą ar išmatavimus;
Gaminių spalvingumą: vienpusė ar dvipusė spauda;
Kiekį (užsakant didesnį vienetų skaičių, vieneto kaina mažėja);
Papildomus darbus (jei reikia): laminavimas, kampų apvalinimas, lenkimas ir tt.;

Maketas ir dizainas, failai gamybai
Jūs turite net 4 pasirinkimus:

1.    Jei turite maketą paruoštą spaudai .pdf formatu, tiesiog įkelkite jį į sistemą paspaudę "Įkelti maketą”.
Maketas tinkamai paruoštas spaudai turi atitikti šiuos kriterijus: 
Įkeliamo failo išmatavimai, proporcija turi atitikti anksčiau pažymėtus pasirinkimus užsakyme;
Maketas turi būti paruoštas CMYK spalvomis;
Failas išsaugotas su užlaidomis;
Tekstas privalo būti sukreivintas.

2.    Maketą spaudai susikurkite patys! Tai galėsite padaryti lengvai ir nemokamai mūsų online maketavimo programoje "Sukurti savo dizainą".
Šiame įrankyje taip pat galėsite įkelti savo paruoštus failus, juos redaguoti, pasitikrinti ar jie tinkamai paruošti spaudai t.y. ar išlaikyti maketo išmatavimai bei proporcijos, ar išlaikytas saugus atstumas iki spaudos krašto, ar yra užlaidos ir tt.

3.    Kategogorijoje "Maketų šablonai" rasite platų pasirinkto produkto šablonų asortimentą. Pasirinkus patikusį galėsite jį adaptuoti pagal savo poreikius: keisti tekstą, šriftą, spalvas, įkelti savo logotipą ar iliustracijas ir pasiruošti maketą spaudai. 
SVARBU: Tams tikriems produktams šablonų gali nebūti. 

4.    Taip pat Jūs galite dizaino, maketavimo darbus užsakyti pas mus. Paslaugos kaina priklauso nuo pasirinkto produkto. Nurodyta kaina yra preliminari. Ji gali keistis nuo darbo apimties, pageidavimų dizainui, bei pateiktos informacijos. 

Prekių pristatymas ir atsiėmimas
Sekančiuose užsakymo žingsniuose pažymėkite ar bus reikalingas prekių pristatymas, ar užsakymą atsiimsite patys atvykę į mūsų biurą.

Kainos skaičiuoklė

x
Kaina (be PVM) : 12.10€
Įveskite pašto kodą
Apskaičiuota suma : 12.10€

Atsiliepimai apie gaminį